Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

“Ära mine närvi! Närv pole pood, kuhu peab minema!” See on minu mantra, mida ma kordan endale sadu kordi päevas. Jah, ma ei lähe enam närvi juba ammu. Ma vaid võtan telefoni ja teen pilti või siis filmin selle kaose üles ja nagu kõik emad ilmselt arvatagi võivad, siis kaosest juba ühe nelja lapsega peres (loe: nelja mehega koos elades) puudu ei tule.

 

Kuidas näeb välja vallalise inimese hommik?

Ta lohistab end voodist välja, neab fakti, et peab tööle minema, luristab rahus oma kohvi ja lappab telefonist söögi kõrvale Facebooki.

 

Kuidas näeb välja minu hommik?

Teen endale kohvi, siis hakkan köögipõrandalt kefiiri pesema (sest laps tahtis hoopis mahla), siis pühin killud kühvlile (sest teine poiss tahtis ise endale jooki valada), seejärel lükkan lapiga kokku suurema pudruhunniku ühe vabalt valitud kaksiku riietelt, misjärel kriiskan kõrvulukustavalt, et lusikaga ei tohi seinamaalinguid kriipida. Siis tõstan lapsed köögilaua pealt alla ning kui mul lõpuks meelde tuleb, et tegelikult ma tegin ju kohvi ka, siis on see juba pool tundi tagasi ära jahtunud.

 

Allikas: Liina Pulges
Allikas: Liina Pulges

 

Kogu selle draama vahele võtan oma hommikumantli taskust telefoni ning filmin oma närvide rahustamiseks kogu jama üles. Ja ei lähe närvi.

Kui mul oli üks laps, siis ükskord juhtus nii, et ta määris oma õuekombeka väga poriseks. See ületas mu uudiskünnise ning ma tegin antud olukorrast pilti. Kui mul on nüüd siin kodus täna kolmeseks saavad kaksikud, siis ületaks mu uudiselävendi see, kui nad oleks õhtuni täiesti puhaste riietega. Seda veel nende kolme aasta jooksul juhtunud ei ole. Küll aga on mul ühe näituse ja ühe täispika filmi jagu foto- ja videomaterjali sellest, kuivõrd fotogeeniline on kefiir meie uuel tammeparketil.

Ära sina ka mine närvi! Haara hoopis oma telefon ja jaga oma ülesvõtteid ka teiste kaaskannatajatega! #aastaema

 

Liina monoetenduse #aastaema2 kohta saad täpsemalt infot siit. 

Liina on #aastaema oma neljale lapsele, stand-up-koomik ning Unistuste Agentuuri peavõlur, kes kirjutab meile lugusid sellest, kuidas tehnika aitab tal emana ellu jääda www.unistusteagentuur.com.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi